Вітаємо на сайті села Угорники!
Основні розділи
Футбол
Дорослі
#КомандаIO
1"Касова" Бовшів54+1513
2ФК Рогатин54+1213
3СФК Богородчани54+913
4"Покуття" Коломия64+413
5"Медик-Лісівник" Солотвин52+58
6"Кремінь" Пістинь5207
7"Черемош" Верховина52-47
8"Вовки" Вовчківці52-26
9ФК Угорники51-14
10"Нептун-Покуття" Заболотів50-62
11"Старт" Гвіздець60-221
12"Хутровик" Тисмениця50-100
Юнаки
#КомандаIO
1ФК Рогатин54+1113
2"Медик-Лісівник" Солотвин53+1511
3"Вовки" Вовчківці43+1310
4"Кремінь" Пістинь52-17
5СФК Богородчани42+26
6"Хутровик" Тисмениця42-16
7"Старт" Гвіздець52-136
8"Нептун-Покуття" Заболотів41+44
9"Касова" Бовшів5104
10"Черемош" Верховина51-123
11ФК Угорники40-181
Календар
Тур 1ЮД
17 квітня, 2016ФК Лісний Хлібичин – ФК Угорники5:00:3
17 квітня, 2016"Спартак" Струпків – "Прут" Воскресинці2:09:1
17 квітня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Метеор" Жукотин2:00:0
17 квітня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – Євромікс-Дебеславці ФК2:00:5
17 квітня, 2016"Сокіл" Коршів – "Підгір'я" Іванівці3:12:0
17 квітня, 2016ФК Сопів – "Прометей" Матеївці2:01:4

Тур 2ЮД
23 квітня, 2016"Прут" Воскресинці – ФК Лісний Хлібичин3:00:2
24 квітня, 2016"Метеор" Жукотин – Євромікс-Дебеславці ФК7:00:1
24 квітня, 2016ФК Угорники – "Сокіл" Коршів3:18:0
24 квітня, 2016"Підгір'я" Іванівці – ФК Сопів0:22:2
24 квітня, 2016"Прометей" Матеївці – "Довбушівець" Печеніжин2:14:0
24 квітня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Спартак" Струпків2:30:1

Тур 3ЮД
9 липня, 2016"Спартак" Струпків – "Метеор" Жукотин1:11:1
10 липня, 2016"Сокіл" Коршів – "Прут" Воскресинці1:15:2
10 липня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Прометей" Матеївці1:11:1
10 липня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "FC Skiff" Черемхів3:21:3
10 липня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Підгір'я" Іванівці1:11:0
10 липня, 2016ФК Сопів – ФК Угорники1:21:6

Тур 4ЮД
14 травня, 2016"Підгір'я" Іванівці – Євромікс-Дебеславці ФК3:01:1
15 травня, 2016"Прут" Воскресинці – ФК Сопів2:42:0
15 травня, 2016ФК Угорники – "Довбушівець" Печеніжин2:14:0
15 травня, 2016"Спартак" Струпків – ФК Лісний Хлібичин1:12:1
15 травня, 2016"Метеор" Жукотин – "Прометей" Матеївці4:02:0
15 травня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Сокіл" Коршів0:34:0

Тур 5ЮД
21 травня, 2016ФК Сопів – "FC Skiff" Черемхів1:21:0
22 травня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Угорники2:00:2
22 травня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Прут" Воскресинці5:34:1
22 травня, 2016"Сокіл" Коршів – "Спартак" Струпків1:00:5
22 травня, 2016"Прометей" Матеївці – "Підгір'я" Іванівці1:04:1
22 травня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Метеор" Жукотин1:51:1

Тур 6ЮД
28 травня, 2016ФК Угорники – "Прометей" Матеївці1:26:1
29 травня, 2016"Прут" Воскресинці – Євромікс-Дебеславці ФК1:01:2
29 травня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Сокіл" Коршів1:32:0
29 травня, 2016"Метеор" Жукотин – "Підгір'я" Іванівці8:18:1
29 травня, 2016"Спартак" Струпків – ФК Сопів1:13:0
29 травня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Довбушівець" Печеніжин2:22:2

Тур 7ЮД
5 червня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "FC Skiff" Черемхів3:25:1
5 червня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Спартак" Струпків3:01:1
5 червня, 2016"Підгір'я" Іванівці – ФК Угорники1:13:3
5 червня, 2016ФК Сопів – ФК Лісний Хлібичин4:04:0
5 червня, 2016"Прометей" Матеївці – "Прут" Воскресинці2:14:2
5 червня, 2016"Сокіл" Коршів – "Метеор" Жукотин0:10:3

Тур 8ЮД
12 червня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Довбушівець" Печеніжин1:33:0
12 червня, 2016"Метеор" Жукотин – ФК Угорники1:00:0
12 червня, 2016"Спартак" Струпків – Євромікс-Дебеславці ФК1:03:4
12 червня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Прометей" Матеївці2:21:1
12 червня, 2016"Сокіл" Коршів – ФК Сопів1:13:3
12 червня, 2016"Прут" Воскресинці – "Підгір'я" Іванівці1:12:1

Тур 9ЮД
18 червня, 2016ФК Угорники – "Прут" Воскресинці4:09:0
18 червня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Сокіл" Коршів2:13:2
19 червня, 2016ФК Сопів – "Метеор" Жукотин3:14:1
19 червня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "FC Skiff" Черемхів3:04:2
19 червня, 2016"Прометей" Матеївці – "Спартак" Струпків4:11:1
19 червня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Лісний Хлібичин2:03:0

Тур 10ЮД
26 червня, 2016"Спартак" Струпків – "Підгір'я" Іванівці3:29:0
26 червня, 2016ФК Сопів – "Довбушівець" Печеніжин1:05:2
26 червня, 2016"FC Skiff" Черемхів – ФК Угорники3:00:5
26 червня, 2016"Сокіл" Коршів – Євромікс-Дебеславці ФК4:10:2
26 червня, 2016"Метеор" Жукотин – "Прут" Воскресинці7:03:0
26 червня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Прометей" Матеївці4:00:3

Тур 11ЮД
3 липня, 2016ФК Угорники – "Спартак" Струпків0:04:2
3 липня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Метеор" Жукотин2:11:3
3 липня, 2016"Підгір'я" Іванівці – ФК Лісний Хлібичин3:02:2
3 липня, 2016"Прометей" Матеївці – "Сокіл" Коршів3:03:0
3 липня, 2016"Прут" Воскресинці – "FC Skiff" Черемхів1:30:3
3 липня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – ФК Сопів0:14:2

Тур 12ЮД
7 серпня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Прут" Воскресинці2:01:2
7 серпня, 2016ФК Сопів – Євромікс-Дебеславці ФК6:01:4
7 серпня, 2016"Спартак" Струпків – ФК Угорники2:01:1
7 серпня, 2016"Метеор" Жукотин – "Довбушівець" Печеніжин2:10:0
7 серпня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Підгір'я" Іванівці1:03:1
7 серпня, 2016"Сокіл" Коршів – "Прометей" Матеївці1:11:2

Тур 13ЮД
13 серпня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Спартак" Струпків2:21:3
13 серпня, 2016"Прут" Воскресинці – "Метеор" Жукотин0:32:1
14 серпня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – ФК Сопів1:21:1
14 серпня, 2016ФК Угорники – "FC Skiff" Черемхів1:27:2
14 серпня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Сокіл" Коршів0:17:0
14 серпня, 2016"Прометей" Матеївці – ФК Лісний Хлібичин5:14:2

Тур 14ЮД
20 серпня, 2016"Сокіл" Коршів – "Довбушівець" Печеніжин2:03:0
20 серпня, 2016ФК Лісний Хлібичин – Євромікс-Дебеславці ФК3:04:2
21 серпня, 2016"Спартак" Струпків – "Прометей" Матеївці2:01:0
21 серпня, 2016"Прут" Воскресинці – ФК Угорники3:00:4
21 серпня, 2016"Метеор" Жукотин – ФК Сопів2:04:0
21 серпня, 2016"FC Skiff" Черемхів – "Підгір'я" Іванівці0:21:2

Тур 15ЮД
27 серпня, 2016ФК Угорники – "Метеор" Жукотин0:34:0
27 серпня, 2016"Прометей" Матеївці – "FC Skiff" Черемхів1:23:0
28 серпня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Прут" Воскресинці3:02:1
28 серпня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – ФК Лісний Хлібичин3:05:0
28 серпня, 2016ФК Сопів – "Сокіл" Коршів2:14:0
28 вересня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Спартак" Струпків0:102:1

Тур 16ЮД
3 вересня, 2016"Спартак" Струпків – "Довбушівець" Печеніжин3:17:0
3 вересня, 2016ФК Лісний Хлібичин – ФК Сопів0:56:3
4 вересня, 2016ФК Угорники – "Підгір'я" Іванівці1:27:2
4 вересня, 2016"Прут" Воскресинці – "Прометей" Матеївці0:13:1
4 вересня, 2016"Метеор" Жукотин – "Сокіл" Коршів4:02:1
4 вересня, 2016"FC Skiff" Черемхів – Євромікс-Дебеславці ФК6:00:3

Тур 17ЮД
9 вересня, 2016"Прометей" Матеївці – ФК Угорники3:22:2
10 вересня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Прут" Воскресинці3:07:1
11 вересня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "FC Skiff" Черемхів4:16:2
11 вересня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Метеор" Жукотин0:20:1
11 вересня, 2016ФК Сопів – "Спартак" Струпків2:11:11
5 жовтня, 2016"Сокіл" Коршів – ФК Лісний Хлібичин1:26:1

Тур 18ЮД
17 вересня, 2016"Метеор" Жукотин – ФК Лісний Хлібичин3:01:0
17 вересня, 2016"Прут" Воскресинці – "Довбушівець" Печеніжин0:32:1
17 вересня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Прометей" Матеївці3:32:3
21 вересня, 2016"Спартак" Струпків – "Сокіл" Коршів3:13:2
29 вересня, 2016"FC Skiff" Черемхів – ФК Сопів1:33:1
5 жовтня, 2016ФК Угорники – Євромікс-Дебеславці ФК3:05:0

Тур 19ЮД
24 вересня, 2016"Сокіл" Коршів – "FC Skiff" Черемхів0:02:2
24 вересня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Підгір'я" Іванівці0:35:1
25 вересня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – ФК Угорники1:10:1
25 вересня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Спартак" Струпків0:20:2
25 вересня, 2016"Прометей" Матеївці – "Метеор" Жукотин0:34:0
25 вересня, 2016ФК Сопів – "Прут" Воскресинці3:01:1

Тур 20ЮД
1 жовтня, 2016ФК Угорники – ФК Сопів1:33:0
1 жовтня, 2016"Метеор" Жукотин – "Спартак" Струпків2:02:4
2 жовтня, 2016"Прут" Воскресинці – "Сокіл" Коршів0:30:1
2 жовтня, 2016"Прометей" Матеївці – Євромікс-Дебеславці ФК3:00:2
2 жовтня, 2016"FC Skiff" Черемхів – ФК Лісний Хлібичин1:21:0
2 жовтня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Довбушівець" Печеніжин1:23:0

Тур 21ЮД
8 жовтня, 2016ФК Лісний Хлібичин – "Прут" Воскресинці3:03:3
8 жовтня, 2016"Довбушівець" Печеніжин – "Прометей" Матеївці1:52:0
9 жовтня, 2016"Сокіл" Коршів – ФК Угорники4:01:1
9 жовтня, 2016ФК Сопів – "Підгір'я" Іванівці3:32:1
9 жовтня, 2016"Спартак" Струпків – "FC Skiff" Черемхів0:33:2
9 жовтня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Метеор" Жукотин0:30:1

Тур 22ЮД
16 жовтня, 2016ФК Угорники – ФК Лісний Хлібичин3:03:0
16 жовтня, 2016Євромікс-Дебеславці ФК – "Довбушівець" Печеніжин3:03:0
16 жовтня, 2016"Прут" Воскресинці – "Спартак" Струпків0:33:0
16 жовтня, 2016"Прометей" Матеївці – ФК Сопів1:61:0
16 жовтня, 2016"Метеор" Жукотин – "FC Skiff" Черемхів12:11:4
16 жовтня, 2016"Підгір'я" Іванівці – "Сокіл" Коршів2:12:2